PREMIE

Uczestnicząc w Programie Instalator, otrzymujesz atrakcyjną premię (rzędu kilkuset zł) za każde zainstalowane urządzenie Viessmann. Możesz skorzystać z premii bez względu na to, czy urządzenie kupiłeś osobiście, czy też zrobił to Twój klient – wystarczy, że to Ty wykonałeś montaż.

 • Nowe, wyższe premie
  Od 2018 roku podwyższyliśmy premie za pompy w Programie Instalator, ale także wzbogaciliśmy listę urządzeń, objętych premią. Dzięki temu znajdują się na niej te urządzenia, które najchętniej polecałbyś klientom. Premię wypłacamy Ci co miesiąc, przekazując ją na kartę prepaid, którą otrzymujesz.

NAGRODY

  .[/info_list_item]
 • Nagroda za pierwsze zarejestrowane urządzenie
  Zarejestruj pierwsze urządzenie w Programie i otrzymaj personalizowaną naklejkę magnetyczną na samochód lub kombinezon.

 • I kolejne nagrody…
  Które możesz samodzielnie wybrać z katalogu nagród za zdobyte punkty.

PRZYWILEJE

Spójrz, jakie jeszcze korzyści przygotowaliśmy dla Ciebie:

 • Rabaty i oferty specjalne u naszego partnera – firmy PRONAR
  Jako uczestnik Programu Instalator Viessmann, masz dostęp do wyjątkowych ofert, przeznaczonych tylko dla Instalatorów Viessmanna. Możesz korzystać z nawet 40% rabatów na wybrane produkty z oferty oraz darmowej wysyłki dla zamówień o wartości powyżej 100 zł.

 • Dostęp do Strefy Instalatora
  To Twoje miejsce w serwisie Viessmann, stworzone specjalnie na Ciebie. Uzyskasz tam informacje m.in. o zgłoszonych urządzeniach, przeglądach, fakturach, katalogu urządzeń, cennikach itp. Wszystkie informacje o Programie Instalator znajdziesz natomiast w serwisie, który właśnie czytasz: programinstalator.pl

 • ABC Instalatora
  To baza wiedzy z mnóstwem praktycznych i potrzebnych informacji, które nieraz przydadzą Ci się w codziennej pracy. Zamieszczamy tu porady i wskazówki dla Instalatorów oraz opisy rozwiązywania nietypowych problemów związanych z instalacjami. A może masz propozycję, o czym jeszcze powinniśmy napisać lub opowiedzieć w ABC Instalatora? Zgłoś nam pomysł tematu, a weźmiemy go pod uwagę przy rozbudowywaniu bazy wiedzy: info@programinstalator.pl

 • Webinaria, szkolenia, newsy
  Zależy nam na tym, abyś miał łatwy dostęp do najnowocześniejszej, fachowej wiedzy o instalacjach. Dzięki webinariom, szkoleniom i wiadomościom z branży, tworzonym przez ekspertów Viessmann, będziesz zawsze na bieżąco.

 • Kontakt z Doradcami
  Do Konsultantów Viessmann możesz zgłaszać się w każdej sytuacji, w której potrzebujesz pomocy – bez względu na to, czy Twoje pytanie dotyczy uczestnictwa w Programie Instalator, czy może porady technicznej albo informacji o urządzeniach z oferty Viessmann. W przypadku bardzo szczegółowych pytań technicznych, Konsultanci przekażą Twoje pytanie odpowiednim specjalistom.

Aby skontaktować się z nami:

 • zadzwoń na infolinię: numer +48 782 756 666
 • wyślij e-mail na adres: info@programinstalator.pl
 • lub zaloguj się do Strefy Instalatora.
Program INSTALATOR