Kotly.pl
Dlaczego warto?
Strona głównaDlaczego warto?

Korzyści z uczestnictwa
w programie

Uczestnicząc w Programie Instalator otrzymujesz premię finansową oraz punkty za każde zamontowane urządzenie Viessmann. Nie ma znaczenia czy urządzenie kupiłeś osobiście czy zakupił je Twój Klient-wystarczy, że Ty wykonałeś montaż.

W programie otrzymasz

Premie
Punkty
Nagrody
Przywileje

Premie

Stale wzbogacamy listę urządzeń, które są objęte premią w programie. Dzięki temu znajdują się na niej urządzenia, które najchetniej wybierają Klienci, a Ty masz możliwość zdobycia większej ilości bonusów. Premia wypłacana jest po zakończeniu danego miesiąca, na kartę pre-paid, którą otrzymujesz po zgłoszeniu pierwszego urządzenia.

Nagrody

W Sklepie z nagrodami Programu Instalator znajdziesz szeroką ofertę narzędzi, elektronarzędzi i odzieży roboczej. Ty decydujesz, na co wymienisz zdobyte punkty.

Przywileje

Dostęp do Strefy Instalatora

To Twoje miejsce w serwisie Viessmann, stworzone specjalnie na Ciebie. Uzyskasz tam informacje m.in. o zgłoszonych urządzeniach, przeglądach, fakturach, katalogu urządzeń, cennikach itp. Wszystkie bieżące informacje o Programie Instalator znajdziesz natomiast na naszej stronie.

ABC Instalatora

To baza wiedzy z mnóstwem praktycznych i potrzebnych informacji, które nieraz przydadzą Ci się w codziennej pracy. Zamieszczamy tu porady i wskazówki dla Instalatorów oraz opisy rozwiązywania nietypowych problemów związanych z instalacjami. A może masz propozycję, o czym jeszcze powinniśmy napisać lub opowiedzieć w ABC Instalatora? Zgłoś nam pomysł tematu, a weźmiemy go pod uwagę przy rozbudowywaniu bazy wiedzy: info@programinstalator.pl

Webinaria, szkolenia, newsy

Zależy nam na tym, abyś miał łatwy dostęp do najnowocześniejszej, fachowej wiedzy o instalacjach. Dzięki webinariom, szkoleniom i wiadomościom z branży, tworzonym przez ekspertów Viessmann, będziesz zawsze na bieżąco.

Aby skontaktować się z nami:

Zadzwoń na infolinię:
+48 782 756 666

Wyślij e-mail na adres:
info@programinstalator.pl

Zaloguj się do
Strefy Instalatora.

Łatwo i szybko
rejestruj urządzenia!

Pobierz aplikację Programu Instalator