viesmann - program instalator

Program Instalator prowadzony jest przez markę Viessmann – producenta wysokiej klasy urządzeń grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych do zastosowań komercyjnych i domowych. W ofercie marki znajdują się certyfikowane kotły, instalacje solarne, pompy ciepła i inne rozwiązania, korzystające z paliw konwencjonalnych oraz odnawialnych źródeł energii. Wytwarzane produkty dostarczane są do odbiorców na całym świecie.

Jako wiodący producent systemów grzewczych, klimatyzacyjnych i chłodniczych mamy dostęp do najnowocześniejszej wiedzy, którą chcemy dzielić się z partnerskimi firmami instalatorskimi. Program Instalator ma na celu stworzenie sieci firm instalatorskich, które w swojej działalności spełniają najwyższe standardy jakości.


Ciesz się premią oraz nagrodami i instaluj coraz więcej urządzeń Viessmann

 • I. Zgłoś swoją Firmę do Programu Instalator

  Możesz to zrobić na 3 sposoby:

  • wypełnij formularz on-line
  • skontaktuj się z Konsultantem dzwoniąc na infolinię 782 756 666 lub wysyłając e-mail na adres: info@programinstalator.pl
  • skontaktuj się z Przedstawicielem Viessmann lub odwiedź jeden z firmowych salonów.
 • II. Zyskaj dostęp do pełnej oferty Viessmann

  Dzięki Programowi Instalator możesz zamawiać nasze produkty na preferencyjnych warunkach. Korzystasz także z fachowego doradztwa przy wyborze konkretnych urządzeń. Na bieżąco powiadamiamy Cię o nowościach w ofercie.

 • III. Zgłoś nam zamontowane urządzenia

  Za każde zamontowane urządzenie Viessmann, które nam zgłosisz, naliczamy Ci premię. Aby współpraca była jeszcze przyjemniejsza, nagradzamy Twoją aktywność w Programie. Urządzenia możesz zgłaszać w najwygodniejszy dla Ciebie sposób:

  • on-line na stronie Viessmann
  • poprzez aplikację mobilną – do pobrania w Google Play, Windows Store lub App Store
  • wysyłając MMS-em zdjęcie jego karty gwarancyjnej urządzenia pod numer: 782 756 666
  • wysyłając zdjęcie wypełnionej karty gwarancyjnej oraz numer urządzenia mailem na adres: info@programinstalator.pl
 • IV. Zyskuj coraz więcej z każdym zamontowanym urządzeniem

  Każde zgłoszone urządzenie Viessmann, które zamontujesz, oznacza premię dla Ciebie. Doliczamy ją co miesiąc do Twojej karty pre-paid. Dodatkowo otrzymujesz od nas nagrody i prezenty w podziękowaniu za stałą współpracę.

zarejestruj się!

w Programie INSTALATOR

instaluj

urządzenia Viessmann
(kupione od 1 stycznia
do 31 grudnia 2018)

zaloguj się

do systemu Strefa Instalatora
Login to NIP Twojej firmy, a hasło otrzymasz na podany w deklaracji adres e-mail. Jeśli jesteś już użytkownikiem Bazy Zarejestrowanych Urządzeń (BZU) w Strefie Instalatora, możesz korzystać z dotychczasowego hasła.

zarejestruj urządzenie

podając nr seryjny oraz załączając kopię wypełnionej karty gwarancyjnej

ciesz się z dodatkowej premii

– korzystaj z karty i decyduj samemu, na co przeznaczyć premię

zdobywaj premie

instalując kolejne urządzenia Viessmann

Nawiąż współpracę z liderem branży grzewczej

Dołączając do Programu Instalator – zyskujesz. Każde zamontowane urządzenie wiąże się dla Ciebie z dodatkową premią, a także wartościowymi nagrodami i prezentami od Viessmann. Ponadto korzystasz z bezcennej wiedzy ekspertów.